“Ελλάδα” : Ερμού (Θησείο – Πειραιώς)
Έξι φωτογράφοι παρουσιάζουν εννέα ελληνικά ορόσημα, φωτογραφισμένα με ιδιαίτερες τεχνικές και κάτω από εκπληκτικές συνθήκες φωτισμού. Ο Παρθενώνας, ο ναός του Σουνίου, οι Δελφοί, η αρχαία Κόρινθος, η παραλία της Θεσσαλονίκης, ο φάρος της Άνδρου, τα Μετέωρα και η λίμνη των Ιωαννίνων, μας συστήνουν την έκθεση φωτογραφίας «Ελλάδα», στον πεζόδρομο της Ερμού (Θησείο-Πειραιώς), μέσα από μια εντελώς διαφορετική προσέγγιση από αυτήν του cart postal
Φωτογράφοι : Αλέξανδρος Αβραμίδης, Πέτρος Γιαννακούρης, Θανάσης Λιάπης, Κώστας Μπαλτάς, Μενέλαος Συκοβέλης, Λουκάς Χαψής.
Επιλογή φωτογραφιών / Επιμέλεια: Γιάννης Κολεσίδης
![](https://2020.apw.gr/wp-content/uploads/2019/03/ALEXANDROS_AVRAMIDIS_PORTRAIT.jpg)
Αλέξανδρος Αβραμίδης
![](https://2020.apw.gr/wp-content/uploads/2019/03/PETROS_GIANNAKOURIS_PORTRAIT.jpg)
Πέτρος Γιαννακούρης
![](https://2020.apw.gr/wp-content/uploads/2019/05/THANASSIS_LIAPIS_PORTRAIT.jpg)
Θανάσης Λιάπης
![](https://2020.apw.gr/wp-content/uploads/2019/05/COSTAS_BALTAS_PORTRAIT.jpg)
Κώστας Μπαλτάς
![](https://2020.apw.gr/wp-content/uploads/2019/05/MENELAOS_SYKOVELIS_PORTRAIT.jpg)
Μενέλαος Συκοβέλης
![](https://2020.apw.gr/wp-content/uploads/2019/05/LOUKAS_HAPSIS_PORTRAIT.jpg)